oferta

Oferta pracowni skierowana jest do Inwestorów planujących inwestycje komercyjne oraz do tych prywatnych poszukujących pomocy projektowej przy planowaniu mniejszych przedsięwzięć.

Projektujemy obiekty o różnej skali: począwszy od przedmiotów, przez wnętrza, domy, biurowce, do wielkopowierzchniowych założeń urbanistycznych. Nasze projekty powstają w wyniku starannej analizy kontekstu przestrzennego, funkcjonalnego, kulturowego oraz potrzeb Klienta. Kluczowym  zadaniem jest dla nas stworzenie założenia dopasowanego do Państwa oczekiwań, oraz budżetu planowanej inwestycji. Z pełnym zaangażowaniem podejmujemy się również zleceń wykraczających poza ramy typowych projektów i standardowych rozwiązań.

Każdy projekt rozpoczynamy od wnikliwej analizy potrzeb i wyobrażeń Inwestora. Wspólnie dochodzimy do najlepszych rozwiązań. W procesie projektowym szczególną wagę przykładamy do relacji z Klientem, terminowości oraz rzetelności opracowywanej dokumentacji, tak by etap realizacji mógł przebiec pomyślnie i bezproblemowo. Chcemy aby nasza praca wywoływała emocje, a projektowane przez nas formy przestrzenne posiadały ponadczasowy walor estetyczny.

Poniżej przedstawiamy zakres oferty pracowni podzielony na kategorie (projekty wnętrz prywatnych, projekty wnętrz komercyjnych, projekty domów, projekty budynków). W celu zapoznania się z bardziej szczegółowym opisem oferty wystarczy “kliknąć” w wybraną kategorię. 

 

Po zakończeniu etapów projektowych, zajmujemy się również nadzorem autorskim oraz koordynacją realizacji projektu jako inwestorzy zastępczy. Z doświadczenia wiemy, że nadzór projektantów nad realizacją projektów daje najlepszy efekt końcowy dlatego warto rozważyć zaangażowanie autorów projektu również po zakończeniu prac projektowych.

Architekt Gdańsk, Architekt wnętrz Gdańsk  – ile kosztuje projekt?

 

Cena projektu wnętrza uzależniona jest od typu projektu, wielkości planowanej inwestycji, ale przede wszystkim od indywidualnych potrzeb Klienta oraz oczekiwanego standardu realizacji. W celu uzyskania wyceny projektu prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni w centrum Gdyni, znajdującej się przy ul. Świętojańskiej 66/9. Prosimy o wcześniejsze umawianie spotkań.

             CENNIK PRAC PROJEKTOWYCH

 

 

Poniżej znajduje się link prowadzący do strony z cennikiem najczęściej zlecanych  prac projektowych.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem przed złożeniem zapytania.

Podano w nim ceny orientacyjne – całkowity koszt zlecenia jest  każdorazowo ustalany indywidualnie.