O pracowni

Pracownia projektowa MAQ skupia wokół siebie architektów oraz projektantów wnętrz, dla których architektura jest czymś więcej niż tylko pracą. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z zaangażowaniem, uważnie słuchając wymagań inwestorów.

Tworzymy architekturę współczesną wpisującą się w konkretne miejsce i czas. Projektujemy obiekty o różnej skali, od przedmiotów, mebli, przez wnętrza, domy, biurowce, do założeń urbanistycznych. Nasze projekty wynikają z starannej analizy kontekstu przestrzennego, funkcjonalnego, kulturowego oraz potrzeb klienta.

Kluczowym dla nas zadaniem jest stworzenie założenia dopasowanego do Państwa oczekiwań, oraz budżetu planowanej inwestycji. W procesie projektowym szczególną wagę przykładamy do relacji z klientem, terminowości oraz rzetelności opracowywanej dokumentacji, tak by etap realizacji przebiegł pomyślnie i bezproblemowo. Chcemy, aby nasza praca wywoływała emocje a projektowane przez nas formy przestrzenne posiadały ponadczasowy walor estetyczny.

Projektowanie obiektów funkcjonalnych oraz unikalnych estetycznie jest wypadkową wiedzy, doświadczenia i talentu jakie posiadamy. W naszym biurze wiemy, jak istotna jest nie tylko przyjazna współpraca, ale także profesjonalizm. Jesteśmy do państwa dyspozycji w trakcie trwania całego procesu inwestycyjnego, począwszy od koncepcji, poprzez projekty wykonawcze, aż po realizację. Współpracujemy z zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

Założycielem pracowni projektowej jest mgr inż. arch. Piotr Makowski, członek Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej oraz Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Doświadczenie z zakresu projektowania architektonicznego zdobywał pracując dla londyńskich pracowni architektonicznych Jestico&Whiles oraz Weintraub Associates. Wpisany na listę członków Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP pod numerem: PO-1383. Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń (nr uprawnień: 72/POOKK/IV/2015).
IARO LOGO