O PRACOWNI

Pracownia projektowa MAQ skupia wokół siebie architektów oraz projektantów wnętrz, dla których architektura jest czymś więcej niż tylko pracą. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z zaangażowaniem, uważnie słuchając wymagań inwestorów.

Tworzymy architekturę współczesną wpisującą się w konkretne miejsce i czas. Projektujemy obiekty o różnej skali, od przedmiotów, przez wnętrza, domy, biurowce, do założeń urbanistycznych. Nasze projekty wynikają z starannej analizy kontekstu przestrzennego, funkcjonalnego, kulturowego oraz potrzeb klienta. Kluczowym dla nas zadaniem jest stworzenie założenia dopasowanego do Państwa oczekiwań, oraz budżetu planowanej inwestycji. W procesie projektowym szczególną wagę przykładamy do relacji z klientem, terminowości oraz rzetelności opracowywanej dokumentacji, tak by etap realizacji przebiegł pomyślnie i bezproblemowo. Chcemy, aby nasza praca wywoływała emocje a projektowane przez nas formy przestrzenne posiadały ponadczasowy walor estetyczny.

Projektowanie obiektów funkcjonalnych oraz unikalnych estetycznie jest wypadkową wiedzy, doświadczenia i talentu jakie posiadamy. W naszym biurze wiemy, jak istotna jest nie tylko przyjazna współpraca, ale także profesjonalizm. Jesteśmy do państwa dyspozycji w trakcie trwania całego procesu inwestycyjnego, począwszy od koncepcji, poprzez projekty wykonawcze, aż po realizację. Współpracujemy z zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

Założycielem pracowni projektowej jest mgr inż. arch. Piotr Makowski, członek Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej oraz Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Doświadczenie z zakresu projektowania architektonicznego zdobywał pracując dla londyńskich pracowni architektonicznych Jestico&Whiles oraz Weintraub Associates. Wpisany na listę członków Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP pod numerem: PO-1383. Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń (nr uprawnień: 72/POOKK/IV/2015).

IARP

Pracownia wyposażona jest w wydajny sprzęt IT, a projektanci pracują na legalnym oprogramowaniu projektowym. MAQ Studio posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności w zakresie projektowania architektonicznego.

MAQ STUDIO WNĘTRZ-obszar
Nazywamy się

MAQ Pracownia Projektowa z Gdyni

,

Architektura

,

design

,

grafika

to również przedmioty naszej działalności,

architekci Gdynia

są najlepsi w swoim fachu,

Architek

t to zawód zufania publicznego,

Architekt Wnętrz

pomoże w aranżacji każdej przestrzeni i komercyjnej i prywatnej, aranżacja wnętrz w zależności od wytycznych inwestorów, aranżacja wystaw wedle życzenia klienta, nasza

aranżacja biur

zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów,

projektowanie architektury wnętrz

na najwyższym poziomie,

projektowanie wnętrz

to nasza pasja tak samo jak

wnętrza

,
projekty wnętrz
,
projekty mieszkań
i zwłaszcza

projekty domów

.

Projektowanie mieszkań Gdynia

to ciekawe zajęcie,

projektowanie wnętrz Gdynia

bywa jeszcze ciekawcze.

Projekty wnętrz

, robione przez

architekt Gdynia

, mają charakter w stylu

architekt wnętrz gdynia

oraz

projekty budowlane opracowane w najwyższych standardach.

Tworzymy architekturę współczesną wpisującą się w konkretne miejsce i czas. Projektujemy obiekty o różnej skali, od przedmiotów, przez wnętrza, domy, biurowce, do założeń urbanistycznych. Nasze projekty wynikają z starannej analizy kontekstu przestrzennego, funkcjonalnego, kulturowego oraz potrzeb klienta.

Architekt Wnętrz

pomoże w aranżacji każdej przestrzeni i komercyjnej i prywatnej, aranżacja wnętrz w zależności od wytycznych inwestorów, aranżacja wystaw wedle życzenia klienta, nasza

aranżacja biur

Kluczowym dla nas zadaniem jest stworzenie założenia dopasowanego do Państwa oczekiwań, oraz budżetu planowanej inwestycji.
zepół architektów
których pasją jest
projektowanie architektury i wnętrz
w takich miastach
jak Gdynia, Sopot, Gdańsk, Trójmiasto
, nasze

projekty, projekty wnętrz,

swiądczą że można do każdego z nas mówić W procesie projektowym szczególną wagę przykładamy do relacji z klientem, terminowości oraz rzetelności opracowywanej dokumentacji, tak by etap realizacji przebiegł pomyślnie i bezproblemowo. Chcemy, aby nasza praca wywoływała emocje a projektowane przez nas formy przestrzenne posiadały ponadczasowy walor estetyczny.

architekt Gdynia, architekt Gdańsk, architekt Sopot, architekt Wejherowo, architekt Reda, architekt Rumia, architekt

ciekawe projekty wnętrz, Gdańsk, Gdynia,Sopot, projekty w stylu Glamour Gdynia, projekty wnętrz w stylu modernistycznym Gdańsk, projektowanie hoteli Sopot, projektowanie biur, aranżacja biur, MAQ Pracownia Projektowa, Architektura, design, grafika, architekci Gdynia, Architekt, projekty budowlane, Architekt Wnętrz, aranżacja wnętrz, aranżacja wystaw, aranżacja biur, projektowanie architektury wnętrz, projektowanie wnętrz, wnętrza, projekty wnętrz, projekty mieszkań, projekty domów,

projektowanie mieszkań Gdynia

,

projektowanie wnętrz Gdynia

, projekty wnętrz,

architekt Gdynia,

architekt wnętrz gdynia"